Czwartek, Październik 19, 2017

Dyplomy dla laureatów

Medal i fanfary

dla Macieja Janowskiego - podwójnego laureata

22 kwietnia 2010r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursów przedmiotowych dla uczniów województwa świętokrzyskiego.

Maciej Janowski z klasy 6 „a” został laureatem VII Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego i odebrał z rąk Świętokrzyskiego   Kuratora Oświaty   dyplom oraz pamiątkowy medal.

Do konkursu przygotowywał się pod kierunkiem nauczycielek: mgr Teresy Szwaczki i mgr Marioli Zielińskiej-Baran.

Maciek jest też laureatem konkursu historycznego „Losy żołnierza...”

Dodajmy, że szkoła ma również drugiego laureata konkursu historycznego „Losy żołnierza...” – jest nim Michał Uramowski z klasy 6„b”.

Uczniów przygotowała mgr Anna Ciosek.

Laureaci byli zwolnieni ze sprawdzianu dla uczniów szóstej klasy szkoły podstawowej i tym samym otrzymali maksymalną liczbę   40 punktów.

Gratulujemy Maciejowi i Michałowi oraz ich Rodzicom i nauczycielom !