Archiwum
Dziś jest:
Piątek, Marzec 22, 2019

Gości Online: 1
 
Rok szkolny 2016/2017

 

DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO!!!

 

                Dnia  1 czerwca 2017r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Sędziszowie na hali sportowej OSiR został zorganizowany Dzień Dziecka pod hasłem:   „Dziś Dzień Dziecka słońce świeci a w Jedynce ćwiczą dzieci!”.

            Organizatorzy oraz wychowawcy klas I-III szczególnie zadbali o to, by ten wyjątkowy dzień różnił się od zwykłego dnia spędzonego w szkole.

     Na małych sportowców czekało mnóstwo atrakcji i ciekawych konkurencji. Uroczystość  rozpoczęła się od przywitania dzieci  oraz przedstawienia programu imprezy.  Uczniowie w 10 osobowych drużynach rozpoczęli rywalizację w poszczególnych grupach wiekowych.  Zawody rozpoczęły się,  gdy drużyny klas pierwszych ustawiły się na linii startu  i rozległ się gwizdek. Oj, dopiero wtedy zaczęła się prawdziwa zabawa!!!  Pozostali uczniowie z wielkim zaangażowaniem  kibicowali swoim kolegom. W zależności od konkurencji uczniowie wymieniali się w drużynach tak, aby każdy miał szansę zawalczyć o punkt dla swojej klasy. Równie sportową rywalizację można było obserwować podczas zawodów i zabaw sprawnościowych, w których wzięli udział uczniowie klas drugich i trzecich. To był naprawdę wspaniały dzień!  Uczniowie chętnie brali udział we wszystkich konkurencjach. Wychowawcy i uczestnicy szczególną  wagę przywiązywali  w rywalizacji sportowej do  propagowania  zasad „fair play". Wszystkie dzieci  wyróżniały się  sportowym duchem walki. Rada Rodziców nagrodziła każdego uczestnika zawodów słodkim upominkiem, a każdą klasę grą edukacyjną.

Tego dnia wszyscy byli zwycięzcami. 

        Serdeczne podziękowania kierujemy do pana Krzysztofa Chmaruka za udostępnienie hali sportowej oraz serdecznie  dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami świętowali Dzień Dziecka i mamy nadzieję, że za rok powtórzymy tą wyjątkową imprezę.