Czwartek, Październik 19, 2017

Rok szkolny 2016/2017

22 grudnia w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sędziszowie odbyło się przedstawienie jasełkowe.

Inscenizację o Bożym Narodzeniu przygotowali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1
i Gimnazjum  pod okiem  nauczycieli: pani Sylwii Gardiew, pani Małgorzaty Sroga, pani Ewy Mrozińskiej i pana Zdzisława Makucha, nad oprawą techniczną czuwał pan Tomasz Gardiew.

Dzieci w specjalnie przygotowanych kostiumach przedstawiły sceny narodzin Chrystusa. Zgodnie z tradycją był św. Józef, Maryja, Trzej Królowie, pasterze i piękne anioły, które zstąpiły tego dnia na ziemię. Uroku inscenizacji dodały kolędy i pastorałki oraz mini koncert na fletach. Występ oglądano w wielkim skupieniu, o czym świadczyła głęboka cisza na widowni,
a po zakończeniu-gromkie brawa publiczności. Do wspólnego kolędowania włączyli się uczniowie, nauczyciele i rodzice.

Po występie głos zabrał pan dyrektor Krzysztof Trela, który złożył wszystkim świąteczne życzenia, a  następnie cała społeczność szkolna udała się do klas na spotkania wigilijno-opłatkowe.

Rok szkolny 2016/2017

22 grudnia 2015 roku

Jasełka dla uczniow Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Sędziszowie przygotowane zostały przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 1, a towarzyszyli im wybrani uczniowie z gimnazjum. Nad całością czuwali: pan Zdisław Makuch, pani Ewa Mrozińska, pani Iwona Kwiecień, pani Małgorzata Kaszuba - Mucha oraz pani Sylwia Gardiew.

Świeta tuż, tuż.
Oto fotorelacja ze szkolnych jasełek bożonarodzeniowych...

22 grudnia uczniowie działający w Kole Teatralnym, Kole Muzycznym  i harcerze przedstawili uczniom i nauczycielom przedstawienie jasełkowe. Reżyserem była pani Bożena Barchanowska, nieśmiało pomagała jej pani Monika Dudzińska. Nad stroną muzyczną czuwała pani Ewa Mrozińska.
Stroje i dekoracje przyotowali uczniowie z rodzicami. Serdecznie za to dziękujemy.