Archiwum




Dziś jest:
Piątek, Grudzień 15, 2017

Gości Online: 1
 

Rok szkolny 2017/2018

Regulamin Konkursu




 Rok szkolny 2017/2018


Rok szkolny 2016/2017

 

Zapraszamy do galerii zdjęć z konkursu

WYNIKI !!!!

11 stycznia 2017 roku

odbył się IX Międzyszkolny Konkurs Śpiewania Kolęd i Pastorałek

"Z Aniołami Zaśpiewajmy..."

Do konkursu zgłosiło sie 64 uczestników.

Komisja konkursowa w składzie:

przewodniczący:    Antoni Kulig

siostra Maksymiliana Śliwak

Jolanta Wiekiera

Marta Nowakowska – Magdziorz

ksiądz Łukasz Parzniewski

ustaliła co następuje:

Wyniki:

 

I grupa najmłodsza (5-6 latki)

 

I miejsce

Samorządowa Szkoła Podstawowa w Brześciu – Antonina Kowal, Laura Bajon, Kamila Partyka, nauczyciel prowadzący: Dorota Kowal

II miejsce

Niepubliczne Przedszkole "Z Uśmiechem" w Tarnawie – Laura Nahajczuk, Nina Pajęcka, Magdalena Prusek, Oliwia Boryś,  nauczyciel prowadzący Agnieszka Gacek

III miejsce

Przedszkole Samorządowe w Sędziszowie – Julia Weronika Baran, Julia Elżbieta Baran, Zuzanna Rokicka, Zofia Wierzbicka, nauczyciele prowadzący: Jolanta Opałka, Anna Skóra. 


II grupa młodsza

 

I miejsce

Szkoła Podstawowa w Mierzawie – Andżelika Klasa, Marcin Kruk, nauczyciel prowadzący: Bogusława Górniak

II miejsce

Szkoła Podstawowa w Tarnawie – Anna Marczewska, Wiktoria Bąk, Lena Zajchowska, nauczyciel prowadzący: Justyna Jawor – Walczak

Szkoła Podstawowa w Krzcięcicach – Alicja Seredyka, Andżelika Dubiel, nauczyciel prowadzący Katarzyna Kornaś

III miejsce

Szkoła Podstawowa nr 1 w ZSO w Sędziszowie – Oliwia Wolsdorf , nauczyciel prowadzący: Teresa Trela

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mstyczowie – Maja Zasada, Dawid Zasada, nauczyciel prowadzący Anna Kowal

Wyróżnienia

Szkoła Podstawowa w Słupi Jędrzejowskiej – Karolina Zdańska, Klaudia Wojsław, nauczyciel prowadzący: Dorota Kowalik

Szkoła Podstawowa nr 2 Sędziszowie – Aleksandra Więcławek, Magdalena Domańska, Dominika Zasada, Katarzyna Cieślińska, Julianna Jasińska nauczyciel prowadzący: Dariusz Banaś

Samorządowa Szkoła Podstawowa w Brześciu – Nikola Krupa, Kacper Radwan, Kamila Skalmierska, nauczyciel prowadzący: Elżbieta Liburska

III grupa starsza

I miejsce

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sędziszowie – Patryk Mentel, nauczyciel prowadzący: Ewa Mrozińska

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mstyczowie – Mateusz Mnich i Aleksandra Bugaj, nauczyciel prowadzący: Agnieszka Wójcicka, Katarzyna Sputo

Szkoła Podstawowa w Rakowie - Magdalena Bielicka, nauczyciel prowadzący Dorota Mierzwińska

II miejsce

Samorządowa Szkoła Podstawowa w Brześciu – Anna Trzcina, Iga Hola, Natalia Kowal, nauczyciel prowadzący: Inga Jamrocha

Szkoła Podstawowa w Słupi Jędrzejowskiej – Magdalena Malec, nauczyciel prowadzący: Leszek Wawrzyła

III miejsce

Szkoła Podstawowa w Pawłowicach –  Anna Cembrzyńska, Martyna Głowa, Angelika Smorąg, Wiktoria Stabrawa, Magdalena Patyna, Oskar Wcisło, Olga Tomasik, nauczyciel prowadzący: Jolanta Stradomska

Szkoła Podstawowa nr 2 w Sędziszowie – Patrycja Konieczna, nauczyciel prowadzący: Dariusz Banaś

Wyróżnienia

Szkoła Podstawowa w Mierzawie – Alicja Dudek, nauczyciel prowadzący: Bogusława Górniak

 

IV grupa najstarsza

Nagroda Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Sędziszowie – Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno – Wychowawczy w Zielonkach - Mariusz Bonek, Damian Ćwiertnia, Katarzyna Gabała, Piotr Wiśniewski, nauczyciel prowadzący: Małgorzata Zapart

Nagroda Dyrektora Samorządowego Centrum Kultury im. Jana Pawła II w Sędziszowie - Niepubliczny Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Stary Węgrzynów - Patrycja Kosińska, Jasmin Reszko, Wiktoria Powierska, nauczyciele prowadzący: Agnieszka Wiatr, Irena Patyna

I miejsce

Gimnazjum w Boleścicach –  Agata Fugat, nauczyciel prowadzący: Jolanta Stradomska

Gimnazjum w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sędziszowie – Natalia Ryś, nauczyciel prowadzący: Ewa Mrozińska

Gimnazjum w Słupi Jędrzejowskiej – Klaudia Gębka, nauczyciel prowadzący: Leszek Wawrzyła

Wyróżnienie

 Gimnazjum w Radkowie – Dominik Matyszczak, Daniel Zasum, Damian Stępień, nauczyciel prowadzący: Leszek Wawrzyła

Laureatom i wyróżnionym gratulujemy.

REGULAMIN

IX  MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK

"Z Aniołami zaśpiewajmy..."

 

Organizatorzy:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki

w Zespole Szkół Ogólnokształcących  w Sędziszowie

Nauczyciele: Anna Leśniewska, Małgorzata Kaszuba–Mucha, Monika Dudzińska

 

  • W konkursie mogą uczestniczyć:

-          dzieci 5, 6-letnie

-          uczniowie klas I-III,

-          uczniowie klas IV-VI,

-          gimnazjaliści,

-          uczniowie szkół średnich, organizacje kulturowe.

 

  • Wykonawcy zostaną podzieleni na trzy grupy wiekowe:

-  I   grupa najmłodsza – dzieci 5, 6-letnie,

-  II  grupa młodsza uczniowie klas I-III,

-  II   grupa starsza – uczniowie klas IV-VI,

-  III   grupa najstarsza – uczniowie gimnazjum i szkół średnich,

 

  • Kryteria oceny:

-          dobór repertuaru,

-          emisja głosu,

-          interpretacja,

-          ogólny wyraz artystyczny,

 

Warunki uczestnictwa:

 

  • Z każdej grupy wiekowej – po przeprowadzeniu eliminacji szkolnych należy wytypować solistę albo duet, albo zespół wokalny czy  zespół wokalny – instrumentalny ,

prezentujący 1 kolędę lub pastorałkę,

  • Każda szkoła /placówka/ zapewnia dla swoich wykonawców oprawę muzyczną.

Organizatorzy zapewniają sprzęt w postaci magnetofonu i odtwarzacza CD.

  • Zgłoszenie udziału w konkursie /karta zgłoszenia/ należy przesłać w terminie do 20 grudnia 2016r. do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sędziszowie.

 

Przebieg konkursu:

  • Konkurs składa się z dwóch etapów.
  • Do pierwszego etapu dopuszcza się wszystkich spełniających wymagania formalne. /Czytelnie i prawidłowe wypełnione karty zgłoszenia/.
  • Do drugiego etapu wchodzą najlepsi uczestnicy przesłuchań eliminacyjnych.
  • Kandydaci występują w porządku ustalonym przez Organizatorów.

 

  • KONKURS PRZEBIEGAĆ BĘDZIE W DWÓCH ETAPACH:

 

I ETAP – 11 stycznia 2017r., godzina 10.00 - przesłuchania wykonawców w Samorządowym Centrum Kultury im. Jana Pawła II w Sędziszowie.

 

II ETAP - KONCERT GALOWY – 13 stycznia 2017r., godzina 10.00 - wręczenie nagród laureatom

w Samorządowym Centrum Kultury im. Jana Pawła II w Sędziszowie.

 

LAUREACI KONKURSU ZAPROSZENI SĄ DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONCERCIE

W KOŚCIELE ŚW. BRATA ALBERTA W SĘDZISZOWIE W DNIU 22 stycznia 2017r., GODZINA 17.00

 

Nagrody i wyróżnienia:


 
  • W skład Jury nie wchodzą osoby związane w jakikolwiek sposób z uczestnikami prezentującymi się  w konkursie.
  • W skład Jury wchodzą nauczyciele muzyki, muzycy.
  • Oceny Jury są tajne.
  • Werdykty wydane na podstawie oceny Jury są ostateczne.
  • Jury w składzie powołanym przez organizatorów konkursu przyzna dyplomy i nagrody dla Szkół , Przedszkoli za zajęcie I, II, III miejsca, wyróżnienia  w określonej kategorii.
  • Nagrody i wyróżnienia zostaną wręczone laureatom podczas Koncertu Galowego w Samorządowym Centrum Kultury im. Jana Pawła II w Sędziszowie.
  • Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy uczestnictwa.
  • Nauczyciele prowadzący otrzymają pisemne podziękowania.

 

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 Dziękując Państwu serdecznie
za dotychczasową współpracę,
pragniemy złożyć życzenia
ciepłych i rodzinnych
Świąt Bożego Narodzenia
oraz samych sukcesów
w nadchodzącym Nowym 2017 Roku

 

 

Wszelkich informacji udzieli:
  • Anna Leśniewska – tel. 606605177,
  • Małgorzata Kaszuba-Mucha – tel. 512429502,
  • Monika Dudzińska – tel. 600696086,



 



 

Rok szkolny 2015/2016

 

Zdjęcia znajdziecie TU

WYNIKI !!!!

7 stycznia 2016 roku

odbył się VIII Międzyszkolny Konkurs Śpiewania Kolęd i Pastorałek

"Z Aniołami Zaśpiewajmy..."

Do konkursu zgłosiło sie 70! uczestników.

Komisja konkursowa w składzie:

Antoni Kulig

siostra Maksymiliana Śliwak

Jolanta Wiekiera

Anna Skiba

ustaliła co następuje:

Wyniki:

 

I grupa najmłodsza (5-6 latki)

 

I miejsce

Szkoła Podstawowa nr 1 w ZSO w Sędzisozwie – Oliwia Wolsdorf , nauczyciel prowadzący: Ewa Mrozińska

Samorządowa Szkoła Podstawowa w Brześciu – Antonina Kowal, nauczyciel prowadzący: Anna Haczyk

II miejsce

Szkoła Podstawowa w Tarnawie – Lena Zajchowska, Kacper Kowalik, Antonina Capek, Laura Nahajczuk, nauczyciel prowadzący Agnieszka Gacek

III miejsce

Przedszkole Samorządowe w Sędziszowie – Julia Baran, Łucja Ozga, Antonina Wrześniak, Julia Elżbieta Baran, nauczyciele prowadzący: Jolanta Opałka, Monika Skiba, Anna Skóra. 



II grupa młodsza

 

I miejsce

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sędziszowie – Mirosława Mrówka, nauczyciel prowadzący: Ewa Mrozińska

II miejsce

Szkoła Podstawowa w Słupi – Dawid Górski, nauczyciel prowadzący: Leszek Wawrzyło

III miejsce

Szkoła Podstawowa w Tarnawie – Anna Marczewska, Wiktoria Bąk, nauczyciel prowadzący: Justyna Jawor – Walczak

Szkoła Podstawowa w Mierzawie – Andżelika Klasa, nauczyciel prowadzący: Bogusława Górniak

Wyróżnienia

Szkoła Podstawowa nr 2 Sędziszowie – Karolina Banaś, Aleksandra Zimoląg, Aleksandra Więcławek, Magdalena Domańska, Dominika Zasada, Katarzyna Cieślińska, nauczyciel prowadzący: Dariusz Banaś

Samorządowa Szkoła Podstawowa w Brześciu – Marcin Kabza, Kinga Trzcina, Julia Kruk, Julia Zmarzły, nauczyciel prowadzący: Anna Zięba

Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczekocinach – zespół wokalno – instrumentalny „Przygrywka”, nauczyciel prowadzący: Dorota Golik

 

III grupa starsza

 

 

I miejsce

Samorządowa Szkoła Podstawowa w Brześciu – Anna Trzcina, Iga Hola, Natalia Kowal, Patrycja Zelak, Patrycja Mider, nauczyciel prowadzący: Inga Jamrocka

Szkoła Podstawowa w Pawłowicach –  Martyna Głowa, Angelika Smorąg, Wiktoria Stabrawa, Magdalena Patyna, nauczyciel prowadzący: Jolanta Stradomska

II miejsce

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sędziszowie – Marcel Podgórski, nauczyciel prowadzący: Ewa Mrozińska

Szkoła Podstawowa w Mierzawie – Alicja Dudek, nauczyciel prowadzący: Bogusława Górniak

III miejsce

Szkołą Podstawowa w Tarnawie – Julia Szarek i Daria Marczewska, nauczyciel prowadzący: Siostra Anna Jadwiga Wydra

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mstyczowie – Mateusz Mnich i Aleksandra Bugaj, nauczyciel prowadzący: Agnieszka Wójcicka, Katarzyna Sputo

Wyróżnienia

Szkoła Podstawowa nr 2 w Sędziszowie – Klaudia Burek, Wiktoria Wójcik, Kaja Kaszyńska, Kinga Rokicka, Julia Stępień, Patrycja Konieczna, Aleksandra Capiga, Marcelina Grzych, nauczyciel prowadzący: Dariusz Banaś

Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczekocinach – Klaudia Cieślik, nauczyciel prowadzący: Urszula Kowalczyk

Szkoła Podstawowa w Słupi Jędrzejowskiej – Martyna Wojsław, nauczyciel prowadzący: Leszek Wawrzyło

 

 

IV grupa najstarsza

 

 

I miejsce

 Gimnazjum w Boleścicach –  Agata Fugat, nauczyciel prowadzący: Jolanta Stradomska

II miejsce

Gimnazjum w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sędziszowie – Natalia Ryś, nauczyciel prowadzący: Ewa Mrozińska

Gimnazjum w Słupi Jędrzejowskiej – Wiktoria Błaszczyk, Klaudia Gębka, Julia Grela, nauczyciel prowadzący: Leszek Wawrzyło 

 

Laureatom i wyróżnionym gratulujemy.

 

 


           REGULAMIN

           VIII  MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK

           "Z Aniołami Zaśpiewajmy..."

Organizatorzy:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki

w Zespole Szkół Ogólnokształcących  w Sędziszowie

Nauczyciele: Anna Leśniewska, Małgorzata Kaszuba–Mucha, Monika Dudzińska

 

  • W konkursie mogą uczestniczyć:

 -          dzieci 5 i 6-letnie

-          uczniowie klas I-III,

-          uczniowie klas IV-VI,

-          gimnazjaliści,

-          uczniowie szkół średnich, organizacje kulturowe.

 

  • Wykonawcy zostaną podzieleni na cztery grupy wiekowe:

-  I   grupa najmłodsza – dzieci 5 i 6-letnie,

- II  grupa młodsza – uczniowie klas I – III,

-  III   grupa starsza – uczniowie klas IV-VI,

-  IV   grupa najstarsza – uczniowie gimnazjum i szkół średnich,

 

  • Kryteria oceny:

-          dobór repertuaru,

-          emisja głosu,

-          interpretacja,

-          ogólny wyraz artystyczny,

 

Warunki uczestnictwa:

  • Z każdej grupy wiekowej – po przeprowadzeniu eliminacji szkolnych należy wytypować solistę albo duet, albo zespół wokalny /5 osób/ czy  zespół wokalny – instrumentalny /5 osób/, prezentujący 1 kolędę lub pastorałkę,
  • Każda szkoła /placówka/ zapewnia dla swoich wykonawców oprawę muzyczną.

Organizatorzy zapewniają sprzęt w postaci magnetofonu i odtwarzacza CD.

Zgłoszenie udziału w konkursie /karta zgłoszenia/ należy przesłać do szkoły SP1 w ZSO w Sędziszowie.

Przebieg konkursu:

  • Konkurs składa się z dwóch etapów.
  • Do pierwszego etapu dopuszcza się wszystkich spełniających wymagania formalne. (Czytelnie i prawidłowe wypełnione karty zgłoszenia).
  • Do drugiego etapu wchodzą najlepsi uczestnicy przesłuchań eliminacyjnych.
  • Kandydaci występują w porządku ustalonym przez Organizatorów.

 

  • KONKURS PRZEBIEGAĆ BĘDZIE W DWÓCH ETAPACH:

 I ETAP – 7 stycznia 2016r., godzina 10.00 - przesłuchania wykonawców w Samorządowym Centrum Kultury im. Jana Pawła II w Sędziszowie.

 II ETAP - KONCERT GALOWY – 12 stycznia 2016r., godzina 10.00 - wręczenie nagród laureatom w Samorządowym Centrum Kultury im. Jana Pawła II w Sędziszowie.

 LAUREACI KONKURSU ZAPROSZENI SĄ DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONCERCIE W KOŚCIELE ŚW. BRATA ALBERTA W SĘDZISZOWIE W DNIU 17 stycznia2016r., GODZINA 17:00

Nagrody i wyróżnienia:

  • W skład Jury nie wchodzą osoby związane w jakikolwiek sposób z uczestnikami prezentującymi się w konkursie.
  • W skład Jury wchodzą nauczyciele muzyki, muzycy.
  • Oceny Jury są tajne.
  • Werdykty wydane na podstawie oceny Jury są ostateczne.
  • Jury w składzie powołanym przez organizatorów konkursu przyzna dyplomy i nagrody dla uczestników za zajęcie I, II, III miejsca, wyróżnienia  w określonej kategorii.
  • Nagrody i wyróżnienia zostaną wręczone laureatom podczas Koncertu Galowego w Samorządowym Centrum Kultury im. Jana Pawła II w Sędziszowie.
  • Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy uczestnictwa.
  • Nauczyciele prowadzący otrzymają pisemne podziękowania.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 



 


Rok Szkolny 2014/2015

WYNIKI !!!!

13 stycznia 2015 roku

odbył się VII Międzyszkolny Konkurs Śpiewania Kolęd i Pastorałek

"Z Aniołami Zaśpiewajmy..."

Do konkursu zgłosiło sie 46 uczestników.

Komisja konkursowa w składzie:

Antoni Kulig

siostra Maksymiliana Śliwak

Jolanta Wiekiera

ks. Grzegorz Kuta

ustaliła co następuje:

ZOSTAJE POWOŁANA NOWA KATEGORIA: GRUPA NAJMŁODSZA dla uczestników z przedszkoli.

Specjalną Nagrodę Dyrektor Samorządowego Centrum Kultury w Sędziszowie otrzymuje Maciej Walczak.

 

Wyniki:

 

0 grupa najmłodsza

I miejsce

Szkoła Podstawowa w Tarnawie – Wiktoria Bąk i Anna Marczewska przygotowane przez panią Annę Mikę

II miejsce

Przedszkole Samorządowe w Sędziszowie - Filip Majewski, Zuzanna Jakubowska, Katarzyna Cieślińska, Maja Skiba i Julianna Jasińska przygotowani prze panie Renatę Latko i Zofię Sito

 

I grupa młodsza

I miejsce

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sędziszowie – Karol Rokicki przygotowany przez panią Ewę Mrozińską

Szkoła Podstawowa w Wodzisławiu – Zuzanna Roter przygotowana przez panią Katarzynę Kornaś

III miejsce

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mstyczowie – Kinga Jęczmyk i Anna Skrzypczyk przygotowane przez panią Annę Kowal

Szkoła Podstawowa w Słupi Jędrzejowskiej – Katarzyna Pechta przygotowana przez pana Leszka Wawrzyłę

Wyróżnienia

Szkoła Podstawowa nr 2 Sędziszowie – Karolina Banaś i Aleksandra Zimoląg przygotowane przez panią Dorotę Bernaś

Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Goleniowach – Zuzanna Kostecka i Brajan Kostecki przygotowani przez panią Bożenę Haras – Wontorską

 

II grupa starsza

I miejsce

Szkoła Podstawowa w Wodzisławiu – Kamila Ozga przygotowana przez pana Andrzeja Kozioła

II miejsce

Studio Piosenki w Samorządowym Centrum Kultury im. Jana Pawła II w Sędziszowie – Natalia Ryś przygotowana przez panią Katarzynę Kornaś

Szkoła Podstawowa w Słupi Jędrzejowskiej – Martyna Wojsław przygotowana przez pana Leszka Wawrzyłę

Szkołą Podstawowa w Tarnawie – Julia Szarek i Marlena Zawada przygotowane przez siostrę Annę Jadwigę Wydra

III miejsce

Szkoła Podstawowa w Pawłowicach – Agata Fugat, Martyna Głowa, Angelika Smorąg i Wiktoria Stabrawa przygotowane przez panią Jolantę Stradomską

Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Goleniowach – Karolina Moś i Emilia Chabierska przygotowane przez panią Bożenę Haras – Wontorską

Wyróżnienia

Szkoła Podstawowa w Obiechowie – Anna Skrobich przygotowana przez pana Leszka Wawrzyłę

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sędziszowie – Nicole Wolsdorf i Natalia Mentel przygotowane przez panią Ewę Mrozińską

Szkoła Podstawowa nr 2 w Sędziszowie – Kaja Kaszyńska, Julia Stępień, Patrycja Konieczna, Kinga Rokicka i Aleksandra Pytlarz przygotowane przez pana Dariusza Banasia

Szkoła Podstawowa w Mierzawie – Magda Białas, Roksana Trzcińska i Wirginia Kamińska przygotowane przez panią Bogusławę Górniak

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mstyczowie – Aleksandra Bugaj przygotowana przez panią Katarzynę Sputo


III grupa najstarsza

I miejsce

Gimnazjum w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sędziszowie – Daria Opałka i Paulina Dzięcioł przygotowane przez panią Ewę Mrozińską

II miejsce

Gimnazjum w Zespole Szkół w Słupi Jędrzejowskiej – Klaudia Gębka i Julia Grela przygotowane przez pana Leszka Wawrzyłę

III miejsce

Gimnazjum w Boleścicach –  Maciej Walczak przygotowany przez panią Jolantę Stradomską

Gminny Ośrodek Kultury w Kozłowie – Monika Glaba przygotowana przez panią Katarzynę Kornaś

Wyróżnienie

Gimnazjum w Zespole Szkół w Wodzisławiu – Sylwia Ozga przygotowana przez pana Andrzeja Kozioła

 

Laureatom i wyróżnionym gratulujemy.

 





 

REGULAMIN

VII  MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK

"Z Aniołami Zaśpiewajmy..."

Organizatorzy:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki

w Zespole Szkół Ogólnokształcących  w Sędziszowie

Nauczyciele: Anna Leśniewska, Małgorzata Kaszuba–Mucha, Monika Dudzińska

 

  • W konkursie mogą uczestniczyć:

 -          dzieci 6-letnie

-          uczniowie klas I-III,

-          uczniowie klas IV-VI,

-          gimnazjaliści,

-          uczniowie szkół średnich, organizacje kulturowe.

 

  • Wykonawcy zostaną podzieleni na trzy grupy wiekowe:

-  I   grupa najmłodsza – dzieci 6-letnie, uczniowie klas I-III,

-  II   grupa starsza – uczniowie klas IV-VI,

-  III   grupa najstarsza – uczniowie gimnazjum i szkół średnich,

 

  • Kryteria oceny:

-          dobór repertuaru,

-          emisja głosu,

-          interpretacja,

-          ogólny wyraz artystyczny,

 

Warunki uczestnictwa:

  • Z każdej grupy wiekowej – po przeprowadzeniu eliminacji szkolnych należy wytypować solistę albo duet, albo zespół wokalny /5 osób/ czy  zespół wokalny – instrumentalny /5 osób/,

prezentujący 1 kolędę lub pastorałkę,

  • Każda szkoła /placówka/ zapewnia dla swoich wykonawców oprawę muzyczną.

Organizatorzy zapewniają sprzęt w postaci magnetofonu i odtwarzacza CD.

Zgłoszenie udziału w konkursie /karta zgłoszenia/ należy przesłać do szkoły SP1 w ZSO w Sędziszowie.

Przebieg konkursu:

  • Konkurs składa się z dwóch etapów.
  • Do pierwszego etapu dopuszcza się wszystkich spełniających wymagania formalne. (Czytelnie i prawidłowe wypełnione karty zgłoszenia).
  • Do drugiego etapu wchodzą najlepsi uczestnicy przesłuchań eliminacyjnych.
  • Kandydaci występują w porządku ustalonym przez Organizatorów.

 

  • KONKURS PRZEBIEGAĆ BĘDZIE W DWÓCH ETAPACH:

 I ETAP – 13 stycznia 2015r., godzina 10.00 - przesłuchania wykonawców w Samorządowym Centrum Kultury im. Jana Pawła II w Sędziszowie.

 II ETAP - KONCERT GALOWY – 21 stycznia 2015r., godzina 10.00 - wręczenie nagród laureatom w Samorządowym Centrum Kultury im. Jana Pawła II w Sędziszowie.

 LAUREACI KONKURSU ZAPROSZENI SĄ DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONCERCIE W KOŚCIELE ŚW. BRATA ALBERTA W SĘDZISZOWIE W DNIU 25 stycznia2015r., GODZINA 17:00

Nagrody i wyróżnienia:

  • W skład Jury nie wchodzą osoby związane w jakikolwiek sposób z uczestnikami prezentującymi się w konkursie.
  • W skład Jury wchodzą nauczyciele muzyki, muzycy.
  • Oceny Jury są tajne.
  • Werdykty wydane na podstawie oceny Jury są ostateczne.
  • Jury w składzie powołanym przez organizatorów konkursu przyzna dyplomy i nagrody dla uczestników za zajęcie I, II, III miejsca, wyróżnienia  w określonej kategorii.
  • Nagrody i wyróżnienia zostaną wręczone laureatom podczas Koncertu Galowego w Samorządowym Centrum Kultury im. Jana Pawła II w Sędziszowie.
  • Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy uczestnictwa.
  • Nauczyciele prowadzący otrzymają pisemne podziękowania.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 




 

Rok Szkolny 2013/2014

Galeria zdjęć z konkursu

WYNIKI !!!!

9 stycznia 2014 odbył się V Międzyszkolny Konkurs Śpiewania Kolęd i Pastorałek

"Z Aniołami Zaśpiewajmy..."

Do konkursu zgłosiło sie 47 uczestników.

Komisja konkursowa w składzie:

Antoni Kulig

siostra Maksymiliana

Anna Skiba

Jolanta Wiekiera

Agnieszka Skowrońska

ks. Grzegorz Kuta

ustaliła następujące wyniki:

 

I grupa najmłodsza

I miejsce

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sędziszowie – Karol Rokicki przygotowany przez panią Ewę Mrozińską

Szkoła Podstawowa nr 2 w Sędziszowie – Kinga Rokicka, Julia Stępień, Kaja Kaszyńska, Maciej Stradomski, Dominika Balant przygotowani przez panią Małgorzatę Kaletą i pana Dariusza Banasia

 

II miejsce

Samorządowa Szkoła Podstawowa w Brześciu – Natalia Kowal, Iga Hola, Patrycja Mider, Anna Trzcina, Magdalena Woźny przygotowane przez panie Elżbietę Liburską i Annę Ziębę

 

III miejsce

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mstyczowie – Aleksandra Bugaj i Mateusz Mnich przygotowani przez panią Katarzynę Sputo

 

Wyróżnienia

Przedszkole Samorządowe w Sędziszowie – Kaja Trelińska, Zuzanna Stradomska, Martyna Maciąg, Justyna Więcławek przygotowane przez panie Jadwigę Laprus i Annę Skórę

Szkoła Podstawowa w Słupi Jędrzejowskiej – Karol Kowalski przygotowany przez panią Dorotę Kowalik

 

II grupa starsza

I miejsce

Szkoła Podstawowa w Słupi Jędrzejowskiej – Martyna Wojsław przygotowana przez pana Leszka Wawrzyła

Społeczna Szkoła Podstawowa w Przybysławicach – Monika Glaba przygotowana przez panią Katarzynę Kornaś

Studio Piosenki w Samorządowym Centrum Kultury im, Jana Pawła II w Sędziszowie – Agata Fugat przygotowana przez panią Katarzynę Kornaś

II miejsce

Szkoła Podstawowa w Pawłowicach – Agata Fugat, Maciej Walczak, Weronika Kalicińska, Magdalena Kalicińska, Mateusz Gregorczyk przygotowani przez panią Jolantę Stradomską

Zespół Szkół w Wodzisławiu – Kamila Ozga przygotowana przez Andrzeja Kozioła

 

III miejsce

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sędziszowie – Natalia Mentel przygotowana przez panią Ewę Mrozińską

Samorządowa Szkoła Podstawowa w Brześciu – Szymon Adamczak, Wiktoria Jamrocha, Patrycja Zelak przygotowani przez panią Ingę Jamrochę 

Wyróżnienia

Szkoła Podstawowa w Tarnawie – Julia Szarek, Aneta Kozendra, Kinga Starzyk, Sandra Mówińska, Milena Gwara przygotowane przez siostrę Annę Jadwigę

Szkoła Podstawowa nr 2 w Sędziszowie – Natalia Ryś, Bartłomiej Kotarski, Sebastian Kowal przygotowani przez pana Dariusza Banasia

Szkoła Podstawowa w Mierzawie – Magda Białas, Karolina Stawiarz, Roksana Trzcińska, Wirginia Kamińska, Natalia Curyło przygotowane przez panią Bogusławę Górniak

 

III grupa najstarsza

I miejsce

Gimnazjum w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sędziszowie – Daria Opałka przygotowana przez panią Ewę Mrozińską

II miejsce

Gimnazjum w Zespole Szkół w Wodzisławiu – Sylwia Ozga przygotowana przez pana Andrzeja Kozioła 

III miejsce

Gimnazjum w Boleścicach –  Karolina Kalicińska przygotowana przez panią Jolantę Stradomską

 

Laureatom i wyróżnionym gratulujemy.


REGULAMIN

VI  MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK

"Z Aniołami zaśpiewajmy..."

Organizatorzy:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki

w Zespole Szkół Ogólnokształcących  w Sędziszowie

Nauczyciele: Anna Leśniewska, Małgorzata Kaszuba–Mucha, Monika Dudzińska

 

  • W konkursie mogą uczestniczyć:

 

-          dzieci 6-letnie

-          uczniowie klas I-III,

-          uczniowie klas IV-VI,

-          gimnazjaliści,

-          uczniowie szkół średnich, organizacje kulturowe.

 

  • Wykonawcy zostaną podzieleni na trzy grupy wiekowe:

 

-  I   grupa najmłodsza – dzieci 6-letnie, uczniowie klas I-III,

-  II   grupa starsza – uczniowie klas IV-VI,

-  III   grupa najstarsza – uczniowie gimnazjum i szkół średnich,

 

  • Kryteria oceny:

 

-          dobór repertuaru,

-          emisja głosu,

-          interpretacja,

-          ogólny wyraz artystyczny,

 

Warunki uczestnictwa:

 

  • Z każdej grupy wiekowej – po przeprowadzeniu eliminacji szkolnych należy wytypować solistę albo duet, albo zespół wokalny /5 osób/ czy  zespół wokalny – instrumentalny /5 osób/,

prezentujący 1 kolędę lub pastorałkę,

  • Każda szkoła /placówka/ zapewnia dla swoich wykonawców oprawę muzyczną.

Organizatorzy zapewniają sprzęt w postaci magnetofonu i odtwarzacza CD.

  • Zgłoszenie udziału w konkursie /karta zgłoszenia/ należy przesłać w terminie do 13 grudnia 2013r.

       do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół Ogólnokształcących

       w Sędziszowie.

 

Przebieg konkursu:

 

  • Konkurs składa się z dwóch etapów.
  • Do pierwszego etapu dopuszcza się wszystkich spełniających wymagania formalne.                      /Czytelnie i prawidłowe wypełnione karty zgłoszenia/.
  • Do drugiego etapu wchodzą najlepsi uczestnicy przesłuchań eliminacyjnych.
  • Kandydaci występują w porządku ustalonym przez Organizatorów.

 

  • KONKURS PRZEBIEGAĆ BĘDZIE W DWÓCH ETAPACH:

 

I ETAP – 9 stycznia 2014r., godzina 10.00 - przesłuchania wykonawców w Samorządowym Centrum Kultury im. Jana Pawła II w Sędziszowie.

 

II ETAP - KONCERT GALOWY – 14 stycznia 2014r., godzina 10.00 - wręczenie nagród laureatom

w Samorządowym Centrum Kultury im. Jana Pawła II w Sędziszowie.

 

LAUREACI KONKURSU ZAPROSZENI SĄ DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONCERCIE

W KOŚCIELE ŚW. BRATA ALBERTA W SĘDZISZOWIE W DNIU 19 stycznia2014r., GODZINA 17:00

 

Nagrody i wyróżnienia:

 

 

  • W skład Jury nie wchodzą osoby związane w jakikolwiek sposób z uczestnikami prezentującymi

             się  w konkursie.

  • W skład Jury wchodzą nauczyciele muzyki, muzycy.
  • Oceny Jury są tajne.
  • Werdykty wydane na podstawie oceny Jury są ostateczne.
  • Jury w składzie powołanym przez organizatorów konkursu przyzna dyplomy i nagrody dla Szkół , Przedszkoli za zajęcie I, II, III miejsca, wyróżnienia  w określonej kategorii.
  • Nagrody i wyróżnienia zostaną wręczone laureatom podczas Koncertu Galowego w Samorządowym Centrum Kultury im. Jana Pawła II w Sędziszowie.
  • Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy uczestnictwa.
  • Nauczyciele prowadzący otrzymają pisemne podziękowania.

 

 

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

 

 

 

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego
Narodzenia pragniemy przesłać Wam Kochani
najserdeczniejsze życzenia.

Niech nadchodzące Święta będą dla każdego z Was niezapomnianym czasem spędzonym

bez pośpiechu, trosk i zmartwień.
Życzymy Wam, aby odbyły się w spokoju,
radości wśród Rodziny, Przyjaciół
oraz wszystkich bliskich dla Was osób.
A wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem
życzymy każdemu z Was również dużo zdrowia

i szczęścia. Niech nie opuszcza Was
pomyślność i spełnią się te
najskrytsze marzenia.

 

Życzą organizatorzy konkursu.

 

 

Wszelkich informacji udzieli:

  • Anna Leśniewska – tel. 606605177,
  • Małgorzata Kaszuba-Mucha – tel. 512429502,
  • Monika Dudzińska – tel. 600696086,

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO KONKURSU

 

 

 

 


 

ROK SZKOLNY 2012/2013

Relacja ITV

Galerie zadjęć

z przesłuchań

z wręczania nagród

WYNIKI !!!!

8 stycznia 2013 odbył się V Międzyszkolny Konkurs Śpiewania Kolęd i Pastorałek "Z Aniołami Zaśpiewajmy..." Do konkursu zgłosiło sie 55 uczestników.

Komisja konkursowa w składzie:

Antoni Kulig

siostra Maksymiliana

Anna Skiba

Jolanta Wiekiera

Anna Ciosek

Stanisław Mach

ustaliła następujące wyniki:


I grupa najmłodsza

I miejsce

Szkoła Podstawowa w Słupi Jędrzejowskiej – Martyna Wojsław przygotowana przez panią Dorotę Kowalik

Szkoła Podstawowa nr 2 w Sędziszowie – Patrycja Konieczna, Kinga Rokicka, Aleksandra Misiowska, Julia Stępień, Jan Domański przygotowani przez panią Małgorzatę Kaletą i pana Dariusza Banasia

 

II miejsce

Szkoła Podstawowa w Tarnawie – Julia Szarek przygotowana przez Katarzynę Kornaś

Samorządowa Szkoła Podstawowa w Brześciu – Natalia Kowal, Iga Hola, Patrycja Mider, Anna Trzcina,

Wiktoria Adamczyk przygotowane przez panią Elżbietę Liburską

 

III miejsce

Szkoła Podstawowa w Krzcięcicach – Julia Buczkowska przygotowana przez panią Katarzynę Kornaś

 

Wyróżnienia

Przedszkole Samorządowe w Sędziszowie – Anna Boryka przygotowana przez panie Jolantę Opałkę i Monikę Skibę

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mstyczowie – Aleksandra Bugaj przygotowana przez panią Katarzynę Kornaś

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sędziszowie – Karol Rokicki przygotowany przez panią Marię Tatarczuch

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sędziszowie – Natalia Mentel przygotowana przez panią Teresę Trelę

 

II grupa starsza

I miejsce

Społeczna Szkoła Podstawowa w Przybysławicach – Monika Glaba przygotowana przez panią Anetę Gomułkę

Szkoła Podstawowa nr 2 w Sędziszowie – Natalia Ryś przygotowana przez pana Dariusza Banasia

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mstyczowie – Oliwia Dylowska, Karol Niechciał, Michał Szota, Sylwia Kowal, Paulina Fiuk przygotowani przez panią Katarzynę Sputo

 

II miejsce

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sędziszowie – Daria Opałka przygotowana przez panią Ewę Mrozińską

Szkoła Podstawowa w Tarnawie – Aneta Kozendra, Kinga Starzyk, Sandra Małogoska, Sandra Mówińska, Patryk Pustuł przygotowani przez siostrę Annę

 

III miejsce

Szkoła Podstawowa w Żarnowcu – Justyna Sobieraj przygotowana przez panią Agnieszkę Bajor

Szkoła Podstawowa w Pawłowicach – Agata Fugat, Maciej Walczak, Weronika Kalicińska, Mateusz Gregorczyk przygotowani przez panią Jolantę Stradomską

 

Wyróżnienia

Szkoła Podstawowa w Słupi Jędrzejowskiej – Klaudia Gębka przygotowana przez pana Leszka Wawrzyła

Samorządowa Szkoła Podstawowa w Brześciu – Wiktoria Jamrocha, Szymon Adamczyk przygotowani przez panią Annę Ziębę

Samorządowe Centrum Kultury im. Jana Pawła II w Sędziszowie – Agata Fugat przygotowana przez panią Katarzynę Kornaś

Gminny Ośrodek Kultury w Kozłowie – Mateusz Gregorczyk przygotowany przez panią Katarzynę Kornaś

 

III grupa najstarsza

I miejsce

Samorządowe Centrum Kultury im. Jana Pawła II w Sędziszowie – Martyna Domagała przygotowana przez panią Katarzynę Kornaś

Gimnazjum w Sędziszowie – Karolina Szanto, Marcin Trojak przygotowani przez panią Ewę Mrozińską


II miejsce

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sędziszowie – Szymon Muszyński, Adrian Krzosa, Radosław Drużyński przygotowani przez księdza Krzysztofa Tkaczyka

Gminny Ośrodek Kultury w Kozłowie – Karolina Kalicińska przygotowana przez panią Katarzynę Kornaś

 

III miejsce

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Żarnowcu – Martyna Koziara przygotowana przez panią Katarzynę Kornaś

Gimnazjum w Boleścicach – Paulina Molęda, Karolina Kalicińska przygotowane przez panią Jolantę Stradomską

 

Wyróżnienie

Gimnazjum w Sędziszowie – Emanuela Skierska, Karolina Pałęza, Klaudia Styczeń, Paulina Podsiadło, Patrycja Lisowska przygotowane przez pana Michała Jawora


Laureatom i wyróżnionym gratulujemy.

Rozdanie nagród odbędzie się 10 stycznia o godzinie 10:30 w Samorządowym Centrum Kultury im. Jana Pawła II w Sędziszowie. W tym dniu zapraszamy do występów laureatów pierwszych miejsc z każdej kategorii.

Koncert laureatów miejsc od pierwszego do trzeciego odbędzie się 13 stycznia 2013 r. o godzinie 17:00 w kościele pw. Świętego Brata Alberta w Sędziszowie na zaproszenie księdza proboszcza Mariana Haczyka
 


 



REGULAMIN V MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK:

 

Organizatorzy:

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Zespole Szkół Ogólnokształcących  w Sędziszowie

Nauczyciele: Anna Leśniewska, Małgorzata Kaszuba–Mucha, Monika Dudzińska

 

·          W konkursie mogą uczestniczyć:

-           dzieci 6-letnie

-           uczniowie klas I-III,

-           uczniowie klas IV-VI,

-           gimnazjaliści,

-           uczniowie szkół średnich,

-           organizacje kulturowe.

 

·          Wykonawcy zostaną podzieleni na trzy grupy wiekowe:

-   I    grupa najmłodsza – dzieci 6-letnie, uczniowie klas I-III,

-   II    grupa starsza – uczniowie klas IV-VI,

-   III    grupa najstarsza – uczniowie gimnazjum, szkół średnich i osoby dorosłe.

 

·          Kryteria oceny:

-           dobór repertuaru,

-           emisja głosu,

-           interpretacja,

-           ogólny wyraz artystyczny,

 

Warunki uczestnictwa:

Ø   Z każdej grupy wiekowej – po przeprowadzeniu eliminacji szkolnych należy wytypować solistę albo duet, albo zespół wokalny /5 osób/ czy  zespół wokalny – instrumentalny /5osób/, prezentujący 1 kolędę lub pastorałkę,

Ø   Każda szkoła placówka zapewnia sobie we własnym zakresie oprawę muzyczną. Organizatorzy zapewniają sprzęt w postaci magnetofonu i odtwarzacz CD.

Ø   Zgłoszenie udziału w konkursie /karta zgłoszenia/ należy przesłać w terminie do 10 grudnia 2012r.

      do Szkoły Podstawowej nr 1 w Sędziszowie.

 

Przebieg konkursu:

 

Ø   Konkurs składa się z dwóch etapów.

Ø   Do pierwszego etapu dopuszcza się wszystkich spełniających wymagania formalne.                       /Czytelnie i prawidłowe wypełnione karty zgłoszenia/.

Ø   Do drugiego etapu wchodzą najlepsi uczestnicy przesłuchań eliminacyjnych.

Ø   Kandydaci występują w porządku ustalonym przez Organizatorów.

 

 

  • KONKURS PRZEBIEGAĆ BĘDZIE W DWÓCH ETAPACH:

I ETAP – 8 stycznia 2013r. ,   godzina 9.00 - przesłuchania odbędą się w Samorządowym Centrum Kultury

 im. Jana Pawła II w Sędziszowie.

II ETAP - KONCERT GALOWY –  10 stycznia   2013r. Samorządowe Centrum Kultury  im. Jana Pawła II w Sędziszowie - dodatkowe informacje dotyczące godziny uroczystości zostaną przekazane podczas I ETAPU KONKURSU.

 

Nagrody i wyróżnienia:

Ø   W skład Jury nie wchodzą osoby związane w jakikolwiek sposób z uczestnikami prezentującymi się            w konkursie.

Ø   Oceny Jury są tajne.

Ø   Werdykty wydane na podstawie oceny Jury są ostateczne.

Ø   Jury w składzie powołanym przez organizatorów konkursu przyzna dyplomy i nagrody dla Szkół , Przedszkoli za zajęcie I, II, III miejsca, wyróżnienia   w określonej kategorii.

Ø   Nagrody i wyróżnienia zostaną wręczone laureatom podczas Uroczystego Koncertu w Samorządowym Centrum Kultury im. Jana Pawła II w Sędziszowie podczas II EDYCJI KONKURSU.

Ø   Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy uczestnictwa.

Ø   Nauczyciele prowadzący otrzymają pisemne podziękowania.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

 

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego
Narodzenia pragniemy przesłać Wam Kochani
najserdeczniejsze życzenia.

Niech nadchodzące Święta będą dla każdego z Was niezapomnianym czasem spędzonym

bez pośpiechu, trosk i zmartwień.
Życzymy Wam, aby odbyły się w spokoju,
radości wśród Rodziny, Przyjaciół
oraz wszystkich bliskich dla Was osób.
A wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem
życzymy każdemu z Was również dużo zdrowia

i szczęścia. Niech nie opuszcza Was
pomyślność i spełnią się te
najskrytsze marzenia.

 

Życzą organizatorzy konkursu.

 

 

 

 

 

Wszelkich informacji udzieli:

  • Anna Leśniewska – tel. 606605177,
  • Małgorzata Kaszuba-Mucha – tel. 512429502,
  • Monika Dudzińska – tel. 600696086,

 

 



 


 


ROK SZKOLNY 2011/2012

W dniu 11 stycznia 2012 roku odbył się

IV Międzyszkolny Konkurs Śpiewania Kolęd i Pastorałek "Z Aniołami Zaśpiewajmy..."

- zorganizowany przez

Szkołę Podstawową nr 1

im. Tadeusza Kościuszki

w Zespole Szkół Ogólnokształcących

w Sędziszowie.

Celem konkursu było:

  • kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia;
  • rozbudzenie w uczniach chęci wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek;
  • ujawnianie uzdolnień i umiejętności muzycznych dzieci i młodzieży.

Komisja konkursowa w składzie: Antoni Kulig, Stanisław Mach, s. Elżbieta Śliwak, Jolanta Wiekiera i Danuta Kot oceniała występy według następujących zasad: dobór repertuaru, emisja głosu, interpretacja oraz ogólny wyraz artystyczny i ustaliła co następuje:

Grupa najmłodsza - uczniowie klas 0-III:
  • I miejsce - Szkoła Podstawowa w Pawłowicach, Szkoła Podstawowa nr 2 w Sędziszowie
  • II miejsce - Przedszkole Samorządowe w Sędziszowie, Szkoła Podstawowa w Tarnawie
  • III miejsce - Szkoła Podstawowa w Słupi, Szkoła Podstawowa nr 1 w Sędziszowie
  • wyróżnienie - Szkoła Podstawowa Filia Klimontów

Grupa starsza - uczniowie klas IV-VI
  • I miejsce - Szkoła Podstawowa w Tarnawie, Szkoła Podstawowa nr 1 w Sędziszowie
  • II miejsce - Szkoła Podstawowa w Słupi
  • III miejsce - Szkoła Podstawowa w Pawłowicach, Szkoła Podstawowa nr 2 w Sędziszowie

Grupa najstarsza - uczniowie klas gimnazjalnych i szkół średnich
  • I miejsce - Liceum Ogólnokształcące w Sędziszowie
  • II miejsce - Gimnazjum w Sędziszowie, Gimnazjum w Boleścicach

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody za udział w konkursie oraz mogli zapoznać się z innymi uczestnikami i porozmawiać podczas herbatki i zdrowego poczęstunku. 
  
 
Wykonawcy otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe podczas Galowego Koncertu 17 stycznia o godzinie 10:00 w Samorządowym Centrum Kultury im. Jana Pawła II w Sędziszowie. Podczas Koncertu Galowego będą mogli zaprezentować się zwycięscy z każdej kategorii.
Fundatorami nagród i poczęstunku są: Parafia pw. Św. Brata Alberta, Burmistrz Miasta i Gminy Sędziszów, Szkoła Podstawowa nr 1 w Sędziszowie, Wydawnictwo Juka, Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 w Sędziszowie, Samorządowe Centrum Kultury im. Jana Pawła II w Sędziszowie, Spółdzielnia Uczniowska prowadzona przez panią Elżbietę Muszyńską i pana Krzysztofa Trelę.
Wszyscy laureaci mogą wystąpić podczas Koncertu Laureatów, który odbędzie się 22 stycznia w niedzielę w kościele pw. Św. Brata Alberta w Sędziszowie po Mszy Św. o godz. 16:00.

Zdjęcia obejrzycie TU




R O K  S Z K O L N Y  2 0 1 0 / 2 0 1 1 

12 stycznia 2011 roku odbyły się przesłuchania II Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek "Z Aniołami Zaśpiewajmy" zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 1 w Sędziszowie.

Komisja konkursu w składzie :1. Antoni Kulig

                                                    2. Jolanta Wiekiera

                                                    3. Danuta Kot

                                                    4. Marek Tutakiewicz

oceniając:

- dobór repertuaru

- emisję głosu

- interpretację

- ogólny wyraz artystyczny

przedstawiła następujące wyniki konkursu:

GRUPA NAJMŁODSZA

I miejsce

Szkoła Podstawowa w Pawłowicach, solista Mateusz Gregorczyk przygotowany przez panią Teresę Tutakiewicz

Szkoła Podstawowa w Pawłowicach, solistka Agata Fugat przygotowana przez panią Urszulę Kosińską

Szkoła Podstawowa w Tarnawie, duet: Julia Szarek i Kinga Starzyk przygotowane przez siostrę Annę Jadwigę Wydrę


II miejsce

Szkoła Podstawowa nr 2 w Sędziszowie, solistka Natalia Ryś przygotowana przez panią Dorotę Bernaś

Szkoła Podstawowa nr 2 w Sędziszowie, zespół wokalny w składzie: Jan Domański, Patrycja Konieczna, Kinga Rokicka, Julia Stępień, Aleksandra Misiowska, Bartosz Ćwiertnia, przygotowany przez panią Małgorzatę Kaletę i pana Dariusza Banasia


III miejsce

Przedszkole Samorządowe w Sędziszowie, zespół wokalny w składzie: Julia Bryła, Inga Kaczmarska, Aleksandra Pytlarz, Amelia Wójcik, Maja Nahajczuk, Patrycja Blicharska i Patryk Mentel, przygotowani przez panią Renatę Latko

Szkoła Podstawowa nr 1 w Sędziszowie, solistka Natalia Trojak przygotowana przez panią Małgorzatę Kaszubę - Muchę


Wyróżnienia

Szkoła Podstawowa nr 1 w Sędziszowie, solistka przygotowana przez panią Dagmarę Bednarską

Szkoła Podstawowa nr 1 w Sędziszowie, solistka Natalia Mentel przygotowana przez panią Teresę Trelę

Szkoła Podstawowa Filia Klimontów, zespół wokalny w składzie: Dominika Balant, Karolina Bogdan, Oskar Prusek, przygotowani przez panią Elżbietę Grabek


GRUPA STARSZA

I miejsce

Szkoła Podstawowa w Pawłowicach, solistka Karolina Kalicińska przygotowana przez panią Jolantę Stradomską

Szkoła Podstawowa nr 1 w Sędziszowie, zespół wokalny w składzie: Klaudia Styczeń, Gabriela Szczerbińska, Marcelina Herej, Anita Zawisza, Karolina Pałęza przygotowane przez panią Ewę Mrozińską

Szkoła Podstawowa w Tarnawie, zespół wokalny w składzie: Aneta Kozendra, Patryk Pustuł, Sandra Małogoska, Sandra Mówińska, Kinga Starzyk przygotowani przez siostrę Annę Jadwigę Wydrę


II miejsce

Szkoła Podstawowa nr 2 w Sędziszowie, duet: Magdalena Misiowska i Marlena Kowal przygotowane przez pana Dariusza Banasia


III miejsce

Szkoła Podstawowa we Mstyczowie, duet: Agata Kozłowska i Olga Rokicka przygotowane przez panią Wiesławę Ozgę


GRUPA NAJSTARSZA

I miejsce

Gimnazjum w Boleścicach, duet: Anna Musiał i Paulina Molęda przygotowane przez panią Jolantę Stradomską

Liceum Ogólnokształcące w Sędziszowie, duet: Paulina Trojak i Aneta Fijałkowska przygotowane przez panią Marię Trojak


II miejsce

Gimnazjum w Krzelowie, zespół w składzie: Wioletta Grabek, Damian Białek, Gabriela Łuc, Adrianna Migas, Kamil Rokicki, Krystian Zapart, przygotowani przez panią Ewe Puto i panią Zofię Pośpiech

Gimnazjum w Sędziszowie, duet: Magdalena Wasik, Anita Dobrowolska przygotowane przez panią Ewę Mrozińską


III miejsce

Liceum Ogólnokształcące w Sędziszowie, solistka Paulina Dylewska przygotowana przez panią Grażynę Grochowinę


Wyróżnienie

Liceum Ogólnokształcące w Sędziszowie, solistka Pamela Kołkowska przygotowana przez panią Grażynę Grochowinę


Zdjęcia z przesłuchań można zobaczyć na stronie Samorządowego Centrum Kultury w Sędziszowie



ARCHIWUM                                                    ROK SZKOLNY 2009/2010


Było pięknie i świątecznie!

Dziś (5 grudnia) odbyły się przesłuchania II Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek „Z ANIOŁAMI ZAŚPIEWAJMY…”

Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach wiekowych.

 
W kategorii grupa najmłodsza wystąpili:

*Zespół wokalny z Przedszkola Samorządowego w Sędziszowie w składzie: Klaudia Chyla, Julia Szarek i Katarzyna Suliga przygotowany przez panią Jadwigę Bratek i panią Jadwigę Laprus. Dziewczynki wykonały utwór „Kolęda na niebie”.

 
*Zespół wokalny ze Szkoły Podstawowej w Pawłowicach w składzie: Karolina Fugat, Agata Fugat, Łukasz Pacholec przygotowany przez panią Urszulę Kosińską. Zespół wykonał kolędę „Narodził się w stajni Jezus”.
 
*Solista i zespół wokalno-instrumentalny ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Sędziszowie w składzie: Natalia Ryś, Klaudia Chalewska, Dominik Gawinek, Daniel Rokicki, Patrycja Widawska, Karina Jaros przygotowany przez panią Dorotę Bernaś. Zespół wykonał kolędę „Lulajże, Jezuniu”.
 
*Solista ze Szkoły Podstawowej Filia Klimontów Bartosz Kotarski przygotowany przez panią Bożenę Chylę. Bartosz wykonał „Chojkę”.
 
*Zespół wokalny ze Szkoły Podstawowej w Tarnawie w składzie: Emilia Kabza, Aneta Kozendra, Sandra Małogoska, Kinga Starzyk, Marzena Zawada przygotowany przez siostrę Annę Jadwigę Wydrę. Zespół wykonał utwór „Gdzie mieszkasz Jezu”.
 
*Solistka Daria Opałka ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sędziszowie przygotowana przez panią Teresę Maciąg. Daria wykonała utwór „Nie miały aniołki”.

 

W kategorii starszej wystąpiły:
*Solistka ze Szkoły Podstawowej w Pawłowicach Karolina Kalicińska przygotowana przez panią Jolantę Stradomską. Karolina zaśpiewała kolędę „Jezus malusieńki”.
 
*Solistka ze Szkoły Podstawowej w Krzcięcicach Paulina Molęda przygotowana przez panią Małgorzatę Rokitę. Paulina wykonała kolędę „Gdy śliczna Panna…”
 
*Duet ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Sędziszowie w składzie: Magdalena Misiowska i Dominika Bździon przygotowany przez pana Dariusz Banasia i panią Małgorzatę Kaletę. Duet wykonał utwór „Rodzisz się dzieciątko…”
 
*Zespół ze Szkoły Podstawowej w Tarnawie w składzie: Ewelina Bratek, Kinga Bratek, Paulina Bratek, Maja Ciepielska, Justyna Wcisło przygotowany przez siostrę Annę Jadwigę Wydrę. Zespół wykonał utwór „Pokój na ziemi dzieciom”
 
*Zespół wokalno-instrumentalny ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sędziszowie w składzie: Aleksandra Borek, Klaudia Lisowska, Magdalena Walencik, Kamil Leśniewski i Izabela Seredyka przygotowany przez panią Ewę Mrozińską. Zespół wykonał kolędę „Lulajże, Jezuniu”.
 
*Trio ze Szkoły Podstawowej we Mstyczowie w składzie Magdalena Dylowska, Ilona Sypień i Patrycja Jęczmyk przygotowane przez panią Bożenę Wiekierę. Dziewczyny wykonały kolędę.

 

W kategorii grupa najstarsza wystąpiły:

*Zespół wokalno-instrumentalny z Boleścic w składzie: Anna Musiał, Patrycja Szymela, Oliwia Lipiec, Marta Piątek, Katarzyna Zimoląg przygotowany przez panią Jolantę Stradomską. Zespół wykonał piosenkę „A tu nocka już się chyli…”

 
*Zespół wokalno-instrumentalny z Gimnazjum w Sędziszowie w składzie: Agata Krzyk, Agnieszka Kamińska, Klaudia Pakos, Martyna Domagała, Marcin Stachurka, przygotowany przez panią Ewę Mrozińską. Zespół wykonał „Kolędą dla nieobecnych”.
 
*Solistka ze Gimnazjum w Krzelowie Magdalena Strączek przygotowana przez panią Ewę Puto i panią Zofię Pośpiech. Magdalena wykonała „Kolędę dla nieobecnych”.

 

 
Po obradach jury w składzie pan Antoni Kulig, pani Jolanta Wiekiera i pani Danuta Kot przyznało wydało następujący werdykt:

 

W kategorii grupa najmłodsza:

I miejsce solistka ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sędziszowie

II miejsce solista ze Szkoły Podstawowej w Klimontowie

III miejsce zespół z Samorządowego Przedszkola w Sędziszowie

Wyróżnienie dla zespołu ze Szkoły Podstawowej w Pawłowicach

Wyróżnienie dla zespołu Szkoły Podstawowej nr 2 w Sędziszowie

 

W kategorii grupa starsza:

I miejsce dla solistki ze Szkoły Podstawowej w Krzcięcicach

II miejsce dla zespołu ze Szkoły Podstawowej we Mstyczowie

III miejsce dla solistki ze Szkoły Podstawowej w Pawłowicach

Wyróżnienie dla zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sędziszowie

Wyróżnienie dla zespoły ze Szkoły Podstawowej w Tarnawie

 

W kategorii grupa najstarsza :
 

I miejsce dla zespołu z Gimnazjum w Sędziszowie

II miejsce dla zespołu z Gimnazjum w Boleścicach

III miejsce dla wokalistki z Gimnazjum w Krzelowie

 

Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za wspaniałe występy.

Każdy uczestnik otrzymał dziś upominek w postaci albumu na zdjęcia.
 
 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1   

W SĘDZISZOWIE

 

ZAPRASZA DO WZIĘCIA UDZIAŁU

 

W II MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE
 

KOLĘD I PASTORAŁEK

 

„Z ANIOŁAMI ZAŚPIEWAJMY…”

 

Pod patronatem honorowym

Burmistrza Sędziszowa

 

Sponsorzy konkursu:

Urząd Miejski w Sędziszowie

Parafia Św. Brata Alberta w Sędziszowie

Wydawnictwo JUKA

Zakład Usługowy MAST Tomasz Dudziński

Bank Spółdzielczy w Sędziszowie

Studio fotograficzne Perfekt

Apteka ul. Leśna

Hurtownia Jantoń

 

Patronat Medialny:

„Gazeta Jędrzejowska”

„Nasza gazeta Sędziszowska”

 

Cel konkursu:

- podtrzymywanie polskiej tradycji kolędowania, a także zachęcanie ucznia do poznawania obyczajów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia,

- rozwijanie wyobraźni i wrażliwości muzycznej.

- promocja szkoły i regionu,

- propagowanie wartości chrześcijańskich i narodowych.

 

 

REGULAMIN II MIĘDZYSZKOLNEGO

KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK:

 

Organizatorzy: Szkoła Podstawowa nr1 im.T.Kościuszki w Sędziszowie,

nauczyciele mgr Anna Leśniewska, mgr Małgorzata Kaszuba–Mucha, mgr Monika Dudzińska

·          W konkursie mogą uczestniczyć:

-           dzieci 6-letnie

-           uczniowie klas I-III,

-           uczniowie klas IV-VI,

-           gimnazjaliści,

-           uczniowie szkół średnich,

 

·          Wykonawcy zostaną podzieleni na trzy grupy wiekowe:

-      grupa najmłodsza – dzieci 6-letnie, uczniowie klas I-III,

-      grupa starsza – uczniowie klas IV-VI,

-      grupa najstarsza – uczniowie gimnazjum i szkół średnich,

 

·          Kryteria oceny:

-           dobór repertuaru,

-           emisja głosu,

-           interpretacja,

-           ogólny wyraz artystyczny,

 

Warunki uczestnictwa:

 

Ø        Z każdej grupy wiekowej – po przeprowadzeniu eliminacji szkolnych należy wytypować solistę albo duet, albo zespół wokalny /5 osób/, zespół wokalny – instrumentalny /5osób/

    -   prezentujący 1 kolędę lub pastorałkę,

Ø        Każda szkoła placówka zapewnia sobie we własnym zakresie oprawę muzyczną- organizatorzy zapewniają sprzęt w postaci magnetofonu, odtwarzacz CD.

Ø        Zgłoszenie udziału w konkursie /karta zgłoszenia/ należy przesłać w terminie do 8 grudnia 2009r.      do Szkoły Podstawowej nr 1 w Sędziszowie.

 

Przebieg konkursu:

 

Ø        Konkurs składa się z dwóch etapów.

Ø        Do pierwszego etapu dopuszcza się wszystkich spełniających wymagania formalne.                       /Czytelnie i prawidłowe wypełnione karty zgłoszenia/.

Ø        Do drugiego etapu wchodzą najlepsi uczestnicy przesłuchań eliminacyjnych.

Ø        Kandydaci występują w porządku ustalonym przez Organizatorów.

 

 

  • KONKURS PRZEBIEGAĆ BĘDZIE W DWÓCH ETAPACH:

I ETAP – 05.01.2010r. godzina 12.30   - przesłuchania odbędą się w Szkole Podstawowej nr 1    im. T. Kościuszki w Sędziszowie.

II ETAP - KONCERT GALOWY – 12.01.2010r. godzina 10.00 - Samorządowe Centrum Kultury     im. Jana Pawła II w Sędziszowie.

 

 

 

Nagrody i wyróżnienia:

Ø        W skład Jury nie wchodzą osoby związane w jakikolwiek sposób z uczestnikami prezentującymi się     w konkursie.

Ø        Oceny Jury są tajne.

Ø        Werdykty wydane na podstawie oceny Jury są ostateczne.

Ø        Jury w składzie powołanym przez organizatorów konkursu przyzna dyplomy i nagrody dla Szkół , Przedszkoli za zajęcie I, II, III miejsca, wyróżnienia   w określonej kategorii.

Ø        Nagrody i wyróżnienia zostaną wręczone laureatom podczas Uroczystego Koncertu w Samorządowym Centrum Kultury im. Jana Pawła II w Sędziszowie podczas II EDYCJI KONKURSU.

Ø        Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy uczestnictwa.

Ø        Nauczyciele prowadzący otrzymają pisemne podziękowania.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

Niech Święta Bożego Narodzenia
i Wigilijny wieczór upłyną Wam w szczęściu i radości
 przy staropolskich kolędach
i zapachu świerkowej gałązki.
 

 

 

ORGANIZATORZY

 

 

Wszelkich informacji można uzyskać pod nr tel.:

Anna Leśniewska – tel. 606605177, Małgorzata Kaszuba-Mucha – tel. 512429502, Monika Dudzińska - mail: monikapo@go2.pl