Poniedziałek, Grudzień 10, 2018

Plenerowe Targi Edukacji i Pracy

Punkt Doradztwa Edukacyjno - Zawodowego

20-21. marca 2018 r. GIEŁDA SZKÓŁ Targi Kielce, w godzinach od 9.00 do 16.00.
Proszę o poinformowanie, w szczególności uczniów klas gimnazjalnych, o tej imprezie edukacyjnej oraz zamieszczeniu tej informacji na stronie internetowej szkoły, w zakładce DORADZTWO ZAWODOWE i na szkolnej tablicy informacyjnej.
WAŻNE: na giełdzie będzie przygotowana STREFA DORADZTWA EDUKACYJNO – ZAWODOWEGO, której organizatorem będzie Świętokrzyski Kurator Oświaty.
W strefie doradczej uczeń będzie mógł skorzystać z porad udzielanych przez profesjonalnych doradców z Kuratorium Oświaty w Kielcach, Świętokrzyskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Kielcach, Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach, Izby Rzemieślników i Przedsiębiorców w Kielcach, czyli partnerów projektu PDEZ, a dodatkowo przeprowadzić diagnozę własnych predyspozycji, zainteresowań i posiadanego potencjału poprzez wykorzystanie standaryzowanych narzędzi metodologicznych.
Dodatkowo przygotowane będą  publikacje z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego oraz testy rozpoznawania predyspozycji zawodowych i zainteresowań.
Strefa Doradztwa Edukacyjno-Zawodowego będzie dostępna przez cały czas trwania Giełdy Szkół i Uczelni.
Więcej informacji: